İngiltere’nin önde gelen doktorlarının İngiltere Ulusal Sağlık Servisi NHS için hazırladığı medikal bilgi rehberinde bir sürü hastalık hakkında doktorlar tarafından yazılmış detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
 

Önemli Not!

Bebedu.com yayınladığı tüm yazılarda tarafsız, güvenilir ve veriye dayalı bilgiyi kullanıcılarına sunmayı amaçlamaktadır.

‘Medikal Bilgiler’ bölümünde okuduğunuz tüm yazılar bilgilendirme amaçlıdır, doktor tavsiyesi ve kontrolü yerine geçmemektedir. Eğer sizde veya çocuğunuzda medikal bir problem olduğunu düşünüyorsanız lütfen önce doktorunuza danışın.

Burada yer alan bilgiler herhangi bir firma, kurum veya kuruluş tarafından para karşılığı yayınlanmamaktadır. Bebedu tarafsız ve güvenilir yayın ilkesiyle okuyucularına en güvenilir sağlık bilgilerini vermeyi hedeflemektedir.

Yayınlanan yazılar İngiltere’de faaliyet gösteren Sağlık Teknolojisi şirketi Clarity Informatics tarafından doktorlara yazdırılmaktadır ve uzun süren çalışmalar ve başka doktor kontrollerinden sonra yayınlanmaktadır. Detaylı bilgi için buraya tıklayınız.