“Sobe” Serisi: Renkler, Saklambaç ve Uyku Zamanı

Kitap Adı“Sobe” Serisi: Renkler, Saklambaç ve Uyku Zamanı
YayıneviPena Yayınları
TemaSobe Serisi
Yaş Grubu0-2 yaş

Özellikle okul öncesi çocukları kitapların renkli dünyasıyla tanıştırmak için yayımlanan Sobe serisinin üç yeni kitabı; “Renkler”, “Oyun Zamanı” ve “Uyku Zamanı”nın sayfaları arasında minik okurları 3 boyutlu sürprizler bekliyor. Her sayfada gizli olan 3 boyutlu resimler çocukları soru sormaya ve yeni şeyler keşfetmeye teşvik ediyor.

Çocuklar, bu yeni seri kitaplar ile birlikte hayal güçlerini ve hafızalarını geliştiriyor, oyuncakların izinde, renklerin peşinde eğlenceli bir dünyaya dalıyor.

“Sobe” serisi sayesinde çocuklar, kendi yeteneklerini bulma konusunda oldukça ısrarlı olurken, anne ve babalar da çocuklarının yeteneklerini keşfedecekler.

 

Sobe! Renkler:

Renkli minik hayvanları saklandıkları yerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze çıkabilirler.

Miniklerin hayal gücünü hafızasını geliştiren eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

Sobe! Oyun Zamanı:

Sevimli oyuncakları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler. Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

Sobe! Uyku Zamanı:

Uyku zamanı geldi ama oyuncaklar ortada yok. Onları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler.

Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Pena Yayınları Hakkında

Pena Yayınları, hem gündemdeki en büyük yazarların kitaplarını Türkçe olarak yayınlayarak bir okuma ziyafeti sunmayı ve okuru geliştirmeyi hem de dünyanın en iyi yazar ve çizerlerinin çalışmalarını çocuklarla paylaşarak, onların hayal gücünü beslemeyi hedeflemektedir.