Doğum Hemşiresi Ve Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner’in Kaleme Aldığı Doğumun Ruhu Kitabı Destek Yayınları’ndan Çıktı!

Kitap AdıDoğum Hemşiresi Ve Hamile Eğitim Uzmanı Ayşe Öner’in Kaleme Aldığı Doğumun Ruhu Kitabı Destek Yayınları’ndan Çıktı!
YazarAyşe Öner
Yaş GrubuTüm Yaş Grupları

Değerli bilgi ve tecrübeleri ile anne ve anne adaylarının yoluna ışık tutan Ayşe Öner’in, Doğumun Ruhu adlı kitabı Destek Yayınları’ndan çıktı. Anneliğe adım atmak isteyen her kadının kafasındaki soru işaretlerini giderecek bu kitap, bir ömür sürecek olan tatlı ve telaşlı yolculuğunuzda size rehberlik yapacak.

Doğumun Ruhu, doğum serüveninizde en büyük destekçiniz olmayı amaçlarken bebeğinizin gözlerini ilk açtığı andan itibaren yeni dünyaya adaptasyon sürecini hızlandıracak. Hamilelik, doğum ve sonrasında bebeğinizle beraber deneyimleyeceğiniz emzirme, uyku, duyu gelişimi konularına da farkındalıkla geçirmenizi sağlayacak.

Arka kapaktan:

Doğumuna sahip çık sevgili anne!

Unuttuğun potansiyelini hatırla, çünkü milyonlarca yıllık genetik kodlarında doğumu nasıl yapacağın zaten mevcut. Sen daha doğarken doğurmayı biliyordun aslında…

Şimdi sahip olduğun hamilelik, doğum ve annelik güdüsünü yeniden hatırlama zamanı…

Ayşe Öner Kimdir?

Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik Bölümü mezunu olan Ayşe Öner, kırk yılı aşkındır doğum hemşiresi ve hamile eğitim uzmanı… Hayatını annelere ve anne adaylarına adayan bir rehber. Doğumun ve bebek bakımının incelikleri konusunda geniş bilgi birikimine sahip Ayşe Öner’in kaleme aldığı bu kitap, hamile kalmaya karar verdikten itibaren başlayan, emzirmeye kadar süren eşsiz bir süreci aydınlatıyor.